3 Aralık 2012 Pazartesi

Yılbaşı Programları 2013 Kuşadası

Yılbaşı Programları 2013


EVİTA ARJANTİN RESTAURANT 2013’E BİRLİKTE GİRMEK İÇİN SİZLERİ “ÖZEL YILBAŞI GECESİNE” DAVET EDİYOR!!!
Arjantin mutfağından seçkin örnekler sunan EVİTA ARJANTİN RESTAURANT,özel mönüsü ve lezzet ustası mutfak ekibi ile yılbaşı akşamınızı bir şölene dönüştürmeye hazırlanıyor. Farklı ambiyansıyla, yeni yılın ilk dakikalarına eşsiz bir atmosferde girmenizi sağlayacak olan EVİTA ARJANTİN RESTAURANT’ın yılbaşı mönüsünde çok özel tatlar yer alıyor. Yılbaşı akşamında konukların bu keyfi Cartoon Hotel’de konaklayarak sürdürmeleri de mümkün.
Bilirsiniz,yeni bir yıla nasıl girerseniz o yılın tamamının öyle geçeceğine inanılır. 2013’e eğlenceli, mutlu ve keyifli bir ambiyansla girebilmeniz için Aslı&Merih grubu klasik ve popüler, yerli-yabancı şarkılar ve Türk Sanat Müziği’den oluşan muhteşem performansları ile yılbaşı gecesi sizlerle olacak. Eski yıla veda ederken yılbaşı ritüellerine uygun şampanya ikramının da olduğu EVİTA ARJANTİN Restaurant ta ayrıca saatler tam 24:00’ü gösterdiğinde Taksim meydanındaki muhteşem havai fişek ve lazer gösterisi de bu geceyi daha da renkli ve unutulmaz kılacak.
Hizmet kalitesi ve zengin mutfağı ile bu yıl da adından sıkça söz ettiren EVİTA RESTAURANT RESTAURANT yeni yılda da İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri olacak.
2013 YILBAŞI MÖNÜMÜZ
ROZBİF VE PEYNİR TABAĞI
( ROZBİF VE İTHAL PEYNİRLER KARA ÜZÜM İLE )
YUFKAYA SARILI ÇITIR JUMBO KARİDES – İSTİRİDYE SOS İLE
SOMON RULOLARI (ERİTİLMİŞ PEYNİR,KAPARİ,KORNİŞON VE SOĞAN HALKALARI İLE)
KORNİŞON TURŞU
FIRINLANMIŞ YILBAŞI HİNDİSİ (NAR VE PORTAKAL SOSLU) İÇ PİLAV VE KESTANE İLE
ÇİKOLATA SOSLU NUGAT(KARAMELİZE BADEM PARÇACIKLARI VE MEYVE DİLİMLERİ EŞLİĞİNDE)
LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ İLE KİŞİ BAŞI : 195,00 TL ( KDV DAHİL )
EVİTA ARJANTİN RESTAURANT’TA 2 KİŞİLİK YILBAŞI YEMEĞİ +CARTOON HOTEL’DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA VE YENİYIL BRUNCH FİYATI: 540,00 TL(KDV DAHİL)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder